Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

Kurumsal

Kurumsal

Hizmetlerimiz 1988 yılında her çeşit elektrik malzemesinin toptan satışını yapmak amacıyla Uğur Tahincioğlu tarafından kurulan Uğur Elektrik, 1989 yılında sermaye şirketine dönüştürülerek Uğur Elektrik ve Elektronik  Sanayi ve Ticaret Limited Şirket'i adını almıştır. 

Değişen tüketici profili ile hızlı bir yapılanmaya giren şirketimiz, 01 Şubat 1993 tarihinde toptan satışın yanı sıra perakende satışı da hayata geçirerek, İstanbul Küçükçekmece'de açtığı 400 m2'lik showroom'u ve 500 m2'lik deposunda hizmet vermeye başladı. 

500m2 metrekareden oluşan modern depolarda stokladığı 15000 çeşit ürünü satış noktalarına ulaştırmaktadır. İyi fiyat iyi servis anlayışıyla 25 yılı aşkın bir süredir üretici ile tüketici arasından köprü olan, ürün yelpazesi ile dinamik bir yapıya sahip şirketimiz, köklü geçmiş ve bilgi birikiminden gelen gücünü uzun yıllara taşımıştır. Bugün uğur Elektrik ve Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Türkiye'deki gelişmelere paralel olarak, hedeflerini gerçekleştirmenin, heyecanı ve onurunu yaşamaktadır. Bugüne kadar olduğu gibi yapılanma sonrasında da hedefimiz, sizlerin hayatını kolaylaştırmak daha hızlı ve kaliteli hizmet vermektir. 

Şirketimiz bu bağlamda ilişkide olduğu tüm üretici ve müşterilerini, ailenin bir ferdi gibi görmektedir. Hedefimiz Türkiye ile birlikte hep daha iyiye gidebilmek, hizmet ağını genişleterek sektördeki seçkin yerinde yoluna devam etmektedir.