Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

Bariyer-Otopark Sistemleri

Bariyer-Otopark Sistemleri

BARİYER SİSTEMLERİ İLE İLGİLİ ÇÖZÜMLERİMİZLE YANINIZDAYIZ!  Bariyer: Araç ve insan geçişlerini engellemeye,yavaşlatmaya,durdurmaya,veya kontrollü  geçiş sağlamaya dönük çeşitli malzemelerden yapılmış geçiş kontrol ve güvenlik sistemi ürünleridir.

Güvenlik Bariyeri:Her türlü fiziksel dış darbeye dayanıklı bariyerlerdir.Ulusal ve uluslararası kriterlere göre imal edilirler. Kollu Bariyer: Farklı tipteki çeşitleriyle otopark sistemleri otomasyonunda, site kapı bariyeri, garaj bariyeri, GÜVENLİK BARİYERİ gibi güvenlik sistemleri'nin bir parçası olarak kullanılmaktadır.Otopark bariyeri kontrollü araç geçişini sağlamak ve bilet-para alımı için araçları durdurmaya yarar.

Kollu Bariyer   Otopark Bariyer
DYNAMIC BARİYER SERİSİ VE JUNIOR BARİYER SERİSİ Kol boyunun uzunluğuna göre bariyer 'ler iki çeşittir. Bunlar:4 metrelik Kollu Bariyer, 6 metrelik Kollu Bariyer Sistemi 'dir.Bariyerin konulacağı alanın kısa olması durumunda Bariyer Kolu kesilerek uygun hale getirilir.Ancak Bariyer    Sistemleri 'nin sağlıklı çalışabilmesi için kol bariyer kol uzunluğu 6 metreden fazla olamaz.Geçiş Kontrol alanı daha uzunsa karşılıklı çalışan senkronize bariyer'lerle çözüm üretmek mümkündür.
Ayrıca MEKANİZMALI BARİYER,KUMANDALI BARİYER ve OTOMATİK BARİYERolarak isimlendirilselerde genel olarak Kollu Bariyer olarak bilinir. Mantar Bariyer:Hidrolik Mantar Bariyer,Sabit Mantar Bariyer,Manuel Mantar Bariyer,Mini Mantar Bariyer gibi çeşitleri olan "yol babaları"olarakta adlandırılan bariyer çeşididir.Araçlara özel tasarlanmıştır. Otopark Sistemleri :Otopark girişlerinde araçların bilet makinasından biletlerini almasıyla geçiş izni veren bariyerlerdir. OtoPark Bariyerleri: Park alanlarına istenmeyen araçların parketmesini engelleyen bariyerlerdir. Yol Bariyeri : Şehir içi yollarda araç hız limitlerinin aşılmasını önlemek için kullanılan yavaşlatıcı bariyerlerdir. Kapan Bariyer : Dişli tırnaklardan yapılmış tek yönlü geçiş izni veren motorlu ve manuel bariyerlerdir.
Motorlu tuzak, yer tuzağı,kurt kapanı,tuzak kapan olarak da adlandırılırlar.
Road Blocker :  Blok şeklinde üretilen büyük araçları durduracak mekanik tasarıma sahip hidrolik sistemle çalışan üründür.